• 0 312 257 30 61
  • İmelsan - Kesintisiz Güç İstanbul Yolu Gersan Sanayi Sitesi 2308. Sokak No:34 Ergazi - ANKARA
  • info@imelsan.com

Hakkımızda

Hakkımızda

İMELSAN 1998 yılında endüstriyel elektronik konusunda faaliyete başlamıştır. Gelişen teknoloji ile paralel olarak sürekli kendini yenilemiş ve endüstriyel elektronikte çözümler üretmiştir. Bu çözümlerin en son aşaması olarak şu an üretmekte olduğu mikroişlemci kontrollü Kesintisiz Güç Kaynaklarına ulaşmıştır. IMELSAN şirket olarak eğitimli teknik servis  kadrosu ile tüm marka cihazlara yılda 365 gün günde 24 saat müşterilerine hizmet sunmaktadır. İMELSAN şirketi kendisine prensip olarak müşteri memnuniyetini edinmiştir. Bu sebeple müşterilerinin enerji problemlerini çözmek ve sahip olduğu bilgi birikimini müşterileri ile paylaşmak, İMELSAN’nın  çalışma ilkeleri olmuştur. 

İMELSAN  kamu, askeriye ve tıp sektöründe pek çok referansa sahiptir.Üretimin yanında satış sonrası teknik servis hizmetine de önem veren firmamızın merkezi Ankara’dadır. Ayrıca Türkiye çapında bayilikleri ve teknik servis noktaları mevcuttur 

Firmamız ayrıca TEKMER kapsamında desteklenen firmalardandır.Bunun yanı sıra firmamızın en büyük güçlerinden birisi kurucularımızın sahip oldukları teknik tecrübe ve piyasa bilgileridir.20 yıl önce kurulmuş bir firma olmamıza rağmen şuan itibariyle ülke genelinde kamu ağırlıklı olmak üzere özel sektör de de önemli referanslarımızla yolumuza devam etmekteyiz. 

 

Telefon
WhatsApp
力nstagram
Telegram
Yukarı Çık