Ürünlerimiz


Alt Kategoriler

Ürün Karşılaştır (0)

Elle Kumandalı Kademeli IMS-KDM11 Serisi 1-50kVA

$0.00 Vergiler Hariç: $0.00

rating

Elle Kumandalı Kademeli IMS-KDM11 Serisi 1-50kVA          İMELSAN Kademeli Voltaj Regülatörleri (1-50kVA) Şalter/Switch yardımı ile Kullanıcının Manuel bir şekilde müdahale etmesi ile voltajını ayarlamakta ve voltajı şalter aracılığı ile düşük veya yüksek..

İmelsan 1 KVA

$0.00 Vergiler Hariç: $0.00

rating

İmelsan EA 901S serisi Online Kesintisiz Güç Kaynakları küçük orta işletmeler ,merkezi sunucu sistemleri ,network sistemleri ve tıp sektörünün ihtiyaçları doğrultusunda tasarlanmış mükemmel derecede en iyi performansı sağlayan bir Kesintisiz Güç Kaynağıdır. Büyük LCD ekranı ve Led ışıkları sayesinde..

İmelsan 10 KVA

$0.00 Vergiler Hariç: $0.00

rating

İmelsan 10 KVA            İmelsan EA910S Serisi Online Kesintisiz Güç Kaynakları Orta ölçekli ofis kullanımı ve çeşitli sektörlerde kullanılmakta olan yüksek teknolojili cihazlar için , DSP kontrol, PWM ve IGBT teknolojisi ile üretilmiştir. Mikro işlem özelliği ile..

İmelsan 15 KVA 3F-1F Online

$0.00 Vergiler Hariç: $0.00

rating

İMELSAN  EA9015H Kesintisiz Güç Kaynakları (UPS), DSP kontrollü, PWM ve IGBT teknolojisi ile üretilmiştir. Mikroişlemi kontrolü ile maksimum koruma sağlar. EA Serisi kesintisiz güç kaynakları, Güç faktörü ve enerji verimliliği sağlayan, tam sinüs dalga çıkışlı ve gelişmiş haberle..

İmelsan 2 KVA

$0.00 Vergiler Hariç: $0.00

rating

İmelsan EA902S Serisi Online Kesintisiz Güç Kaynağı küçük ofis uygulamaları ,merkezi sunucu sistemleri ,network sistemleri ve tıp sektörünün ihtiyaçları doğrultusunda tasarlanmış fiyat ve kalite performansı ile rakipleri arasında lider konuma kolayca yerleşmiş bir Kesintisiz Güç Kaynağıdır. Kullanıc..

İmelsan 20 KVA 3F-1F Online

$0.00 Vergiler Hariç: $0.00

rating

İMELSAN  EA920H Serisi Kesintisiz Güç Kaynakları (UPS), DSP kontrollü, PWM ve IGBT teknolojisi ile üretilmiştir. Mikro işlem kontrolü ile yüksek koruma sağlar. EA Serisi kesintisiz güç kaynakları, Güç faktörü ve enerji verimliliği sağlayan, tam sinüs dalga çıkışlı ve gelişmiş haberleşme seçenek..

İmelsan 200 Serisi

$0.00 Vergiler Hariç: $0.00

rating

İmelsan  200 serisi, PWM (Darbe genişlik modülasyonu) ve IGBT teknolojileri ile üretilmiş, mikro işlemci kontrollü, tam sinüs çıkışlı, ONLINE Kesintisiz Güç Kaynaklarıdır. 200 Serisi KGK sistemleri, yerel ağları, haberleşme sistemlerini, hassas tıbbi cihazları, akıllı mühendislik ölçüm cihazlar..

İmelsan 3 KVA

$0.00 Vergiler Hariç: $0.00

rating

 İmelsan EA 901S serisi Online Kesintisiz Güç Kaynakları küçük orta işletmeler ,merkezi sunucu sistemleri ,network sistemleri ve tıp sektörünün ihtiyaçları doğrultusunda tasarlanmış mükemmel derecede en iyi performansı sağlayan bir Kesintisiz Güç Kaynağıdır. Büyük LCD ekranı ve Led ışıkları say..

Showing 1 to 9 of 32 (4 Pages)