Projelerimiz

Imelsan Güç Aksesuarları

Harici Güç Aksesuarları

İhtiyaç olunan güç süresi için; Harici Akümülatör Çözümleri mevcuttur. İhtiyaç olan çalışma süreleri için parça sayıları belirlenir , bu yüzden fazla hesaplamaya gerek duyulmaz.

Harici Hizmet Bypass Paneli

Harici servis güç kaynağı hizmetinin şarj kesilmelerine karşı sistemi muhafaza eder. Bu sayede kesintiler önlenir ve teknik personelin emin koşullarda çalışmasına olanak verir. Çalışma güvenligi ve sürekliliği bu seçimle sağlanmış ve garanti altına alınmış olur.

APC Yönetim Aksesuarları

PowerChute® Network Closing

PowerChute Network Closing, serverı güvenli olarak kapamayı sağlar, son kullanıcı hakkında bilgilendirir, yönetim dosyalarının incelenmesi için belleğinde saklı tutar. Bu kapama yazılımı Windows NT, Netware, HP-UX, Linux, Solaris ve diğer birçok yazılımda kullanımı mümkündür.

Web/SNMP Yönetim Kartı

APC Silcon Web/SNMP Kartı APC Silcon Serilerini her türlü internet sayfasında izlenebilme ve kontrol olanağı verir. Kesintisiz Güç Kaynağı Telnet, SNMP(NMS Yönetim Şeması ) üzerinden kontrol edilebilmektedir.

MasterSWitch™

Master Switch network güç kontrol edici , uzaktaki sunucuları, şebekeler arası cihazları veya modem dizilerini yerinde müdahale için servis çağrılarına gerek bırakmayacak şekilde kolayca tekrar başlatabilir. MasterSwitch sekize (8) kadar bağımsız güç kanalının uzaktan kontrol edilebilmesine olanak sağlar.

Out-of-band Yönetim Kartı

Out-of-band Yönetim Kartı, kullanıcı tarafından temin edilen modemler vasıtasıyla, ayrıntılı Kesintisiz Güç Kaynağı bilgilerine erişim sağlar, güç olanakları ortaya çıktığında uzaktan çağrı olanağı ve bağlı cihazların uzaktan güvenli tekrar başlatılabilmesini sağlar. Kullanıcılar elektrik kesintilerinde veya sunucu çöktüğü zaman dahi Kesintisiz Güç Kaynağı ile haberleşebilirler. Out-of-band Yönetim Kartı seri veya modem bağlantısı üzerinden uzaktan güç yönetimi sağlar.

Ortam İzleme Kartı

Ortam İzleme Kartı Kesintisiz Güç Kaynağı'nın bulunduğu ortamın sıcaklığı, nemi ve diğer ortam koşullarını PowerChute Plus yazılımı, Out-of-band Yönetim Kartı, Web/SNMP Yönetim Kartı yada SNMP Ajanları üzerinden uzaktan izler.