HAKKIMIZDA

Hakkımızda...


TÜRKİYE GÜCÜNÜ BİZDEN ALIYOR YA SİZ 

       İMELSAN 1998 yılında endüstriyel elektronik konusunda faaliyete başlamıştır. Gelişen teknoloji ile paralel olarak sürekli kendini yenilemiş ve endüstriyel elektronikte çözümler üretmiştir. Bu çözümlerin en son aşaması olarak şu an üretmekte olduğu mikroişlemci kontrollü Kesintisiz Güç Kaynaklarına ulaşmıştır. IMELSAN şirket olarak eğitimli teknik servis  kadrosu ile tüm marka cihazlara yılda 365 gün günde 24 saat müşterilerine hizmet sunmaktadır. İMELSAN şirketi kendisine prensip olarak müşteri memnuniyetini edinmiştir. Bu sebeple müşterilerinin enerji problemlerini çözmek ve sahip olduğu bilgi birikimini müşterileri ile paylaşmak, İMELSAN’nın  çalışma ilkeleri olmuştur. 


       İMELSAN  kamu, askeriye ve tıp sektöründe pek çok referansa sahiptir.Üretimin yanında satış sonrası teknik servis hizmetine de önem veren firmamızın merkezi Ankara’dadır. Ayrıca Türkiye çapında bayilikleri ve teknik servis noktaları mevcuttur 

FİRMA TANITIMI

Merkez                : İstanbul Yolu Gersan San.sit. 2308. Sok. No:34 Ergazi   

                              Yenimahalle / Ankara

Yetkili kişi           : Hasan ERZURUMLU

Tel                       : 0312 257 30 61

Fax                      : 0312 257 30 60

E-posta                : imelsan@imelsan.com 

Şirket Sermayesi : 300,000 YTL 


        İMELSAN 1998 yılında endüstriyel elektronik konusunda faaliyete başlamıştır. Gelişen teknoloji ile paralel olarak sürekli kendini yenilemiş ve endüstriyel elektronikte çözümler üretmiştir. Bu çözümlerin en son aşaması olarak ta şu an üretmekte olduğu mikroişlemci kontrollü K.G.K’ lara ulaşmıştır. İMELSAN eğitimli teknik servis kadrosu ile tüm marka cihazlara yılda 365 gün günde 24 saat müşterilerine hizmet sunmaktadır. İMELSAN, müşteri memnuniyetini asıl amaç olarak kendisine ilke edinmiştir. Bu sebeple müşterilerinin enerji problemlerini çözmek ve sahip olduğu bilgi birikimini müşterileri ile paylaşmak, İMELSAN’ın çalışma ilkeleri olmuştur.


       Firmamız ayrıca TEKMER kapsamında desteklenen firmalardandır.Bunun yanı sıra firmamızın en büyük güçlerinden birisi kurucularımızın sahip oldukları teknik tecrübe ve piyasa bilgileridir.10 yıl önce kurulmuş bir firma olmamıza rağmen şuan itibariyle ülke genelinde kamu ağırlıklı olmak üzere özel sektör de de önemli referanslarımızla yolumuza devam etmekteyiz. 

        Şirketimiz Teknoloji Geliştirme Bölgeleri Kanunu ve diğer Maliye Bakanlığı Kararlarına göre tüm gelir,katma değer,çalışan vergisi,atık su ve resmi harçlardan muaftır.

 


HIZLI MENÜ
Kurumsal
Arıza Bildirim Formu
Adres

ADRES :

İstanbul Yolu Gersan Sanayi Sitesi

2308. Sokak No:34

Ergazi - ANKARA

TEL : 0 312 257 30 61
FAX : 0 312 257 30 60

E-mail : info@imelsan.com